Lidhje

Media Arkivi

Reagime nga Kosova mbi vizitën e z. Rama ne Serbi


Bashkimi Evropian dhe autoritetet në Kosovë e kanë cilësuar vizitën e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama në Serbi, si një pikë kthese në marrëdhëniet ndërmjet të dy vendeve.

XS
SM
MD
LG