Lidhje

Media Arkivi

Reagime ndaj marrëveshjeve Kosovë-Serbi


Reagime ndaj marrëveshjeve Kosovë-Serbi
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Në Kosovë, po vazhdojnë reagimet rreth marrëveshjeve të nënshkruara me Serbinë të martën në Bruksel. Pasi të dy vendet nënshkruan katër marrëveshje, pati reagime të shumta për mënyrën e themelimit të Asociacionit të Komunave Serbe, që është kundërshtuar nga opozita dhe një pjesë e shoqërisë civile.

XS
SM
MD
LG