Lidhje

Media Arkivi

Reagime pas operacionit anti-krim në Kosovë


Në Kosovë, organizatat që merren me luftën kundër korrupsionit dhe zhvillimet në sistemin e drejtësisë, thonë se operacioni i së mërkurës kundër krimit të organizuar ishte më shumë një shfaqje e autoriteteve të rendit.

XS
SM
MD
LG