Lidhje

Standartet për refugjatët në Shqipëri


Standartet për refugjatët në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:36 0:00

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatët, UNHCR, po bashkëpunon me strukturat shtetërore dhe ato të shoqërisë civile në Shqipëri për të vendosur standarte ndërkombëtare në procesin e pritjes dhe trajtimit të refugjatëve.

XS
SM
MD
LG