Lidhje

Regjistrimi i pronave në bregdetin shqiptar


Regjistrimi i pronave në bregdetin shqiptar
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:32 0:00

Në Shqipëri ka nisur proçesi i regjistrimit të pronave në bregdetin jugor të vendit. Kjo është hera e tretë që synohet të bëhet ky regjistrim në këto zona, të njohura për konfliktet e pronësisë dhe problemet komplekse me zhvillimin e investimeve turistike.

XS
SM
MD
LG