Lidhje

Republikanët mblidhen në Sharlot për kuvendin e partisë


Republikanët mblidhen në Sharlot për kuvendin e partisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Delegatët në Kuvendin Kombëtar të Partisë Republikane po mblidhen në shtetin e Karolinës së Veriut ku këtë javë, për shkak të pandemisë, një pjesë e aktivitetit politik do të jetë një gërshetim mes pjesëmarrjes fizike dhe asaj virtuale.

XS
SM
MD
LG