Lidhje

Rinisja e procesit mësimor në kushtet e pandemisë


Rinisja e procesit mësimor në kushtet e pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

Më 18 maj, pas më shumë se dy muaj ndërprerjeje, maturantët në Shqipëri do të rifillojnë mësimet nën masat e distancimit fizik dhe të higjenës, një përvojë e panjohur për shkollat.

XS
SM
MD
LG