Lidhje

Republikanët Romney-Ryan në Karolinën e Veriut


Dyshja republikane po e vë theksin te mesazhi se ata janë udhëheqja që do të rikthejë rritjen ekonomike

Dyshja republikane, kandidati për president Mitt Romney dhe kandidati për nënpresident Paul Ryan e kanë vënë theksin te mesazhi se ata janë udhëheqja që do të rikthejë rritjen ekonomike.

Zoti Romney dhe kandidati i tij për nënpresident Paul Ryan po zhvillojnë turne fushate në Karolinën e Veriut. Ky konsiderohet si një shtet me rëndësi kritike për zgjedhjet presidenciale.

Zoti Romney shpreson që puna e ligjvënësit Ryan në Kongres për të reduktuar shpenzimet dhe për një qeveri sa më të kufizuar do të gjenerojë mbështetje nga baza republikane.

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG