Lidhje

Intervistë me arkipeshkvin Rrrok Mirdita


Intervistë me arkipeshkvin Rrrok Mirdita
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:06 0:00

Imzot Rrok Mirdita, Arkipeshkëv i Tiranës dhe Durrësit thotë në një intervistë për Zërin e Amerikës, se Papa Francesku po e mbështet Shqipërinë në rrugën e zhvillimit, ndonëse e di mirë që varfëria e popullatës është e madhe.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG