Lidhje

Ditari

Intervistë me arkipeshkvin Rrrok Mirdita


Imzot Rrok Mirdita, Arkipeshkëv i Tiranës dhe Durrësit thotë në një intervistë për Zërin e Amerikës, se Papa Francesku po e mbështet Shqipërinë në rrugën e zhvillimit, ndonëse e di mirë që varfëria e popullatës është e madhe.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG