Lidhje

Ministri Tahiri në Shkodër

  • Pëllumb Sulo

Në Shkodër ishte sot Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, i cili së bashku me të ngarkuarin me punë të Delegacionit të Bashkimit Evropian në Shqipëri, Clive Rumboges u takua me drejtues të policisë së Qarkut të Shkodrës, për të diskutuar për nevojën e forcimit të masave në luftën kundër krimit dhe drogës, veçanërisht gjatë sezonit turistik veror.

XS
SM
MD
LG