Lidhje

Sasi të mëdha narkotikësh të bllokuara nga policia shqiptare dhe greke


Policia shqiptare dhe policia greke bllokuan sasi të mëdha marijuane që u kultivuan vitin e shkuar në Shqipëri. Sipas burimeve zyrtare mbi një tonë lëndë narkotike është sekuestruar ndërkohë që disa persona janë arrestuar. Policia shqiptare po përfshihet në të gjithë vendin në operacione kontrolli kundër kultivuesve, ndonëse në këtë muaj është e pranishme për të siguruar edhe fushatën e subjekteve politike për zgjedhjet parlamentare që mbahen më 25 Qershor.

Sasi të mëdha marijuane bllokohen nga policia shqiptare dhe greke
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG