Lidhje

Media Arkivi

Sfidat e Kosovës në 7 vjetorin e pavarësisë


Për analistin e Institutit Demokratik të Kosovës, Driton Selmanaj, Kosova po përballet me disa probleme sic jane ngjarjet e fundit me protesta të dhunshme dhe ikja e qytetarëve nga vendi.

XS
SM
MD
LG