Lidhje

Franca mbyll kufijtë, mbi 100 të vrarë në Paris

Shpërthime, shkëmbime zjarri dhe viktima të shumta në Paris. Vetëm në sallën e koncerteve Bataclan, në qendër të qytetit, njoftohet se ka patur mbi 100 viktima

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG