Lidhje

Media Arkivi

Sfidat për sigurinë e Kosovës


Sfidat për sigurinë e Kosovës
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Në një raport të Qendrës për Studime mbi Sigurinë thuhet se 70 për qind e qytetarëve të Kosovës mendojnë se papunësia dhe situata ekonomike mund të kërcënojnë sigurinë e vendit.

XS
SM
MD
LG