Lidhje

Shkodër, konferenca ”Feja si një instrument për paqen”


Shkodër, konferenca ”Feja si një instrument për paqen”
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Në ditën e dytë të Konferencës “Feja si një instrument për paqen”, organizuar nga Presidenti i Shqipërisë në bashkëpunim me Departamentin amerikan të Shtetit, pjesëmarrësit nga Ballkani Perëndimor, Bashkimi Evropian dhe Shtetet e Bashkuara vizituan institucionet fetare në Shkodër.

XS
SM
MD
LG