Lidhje

Shkodër, një stuhi e pazakontë breshëri shoqërohet me dëme të mëdha në bujqësi


Shkodër, një stuhi e pazakontë breshëri shoqërohet me dëme të mëdha në bujqësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Qyteti i Shkodrës dhe fshatrat pranë tij u përfshinë mëngjesin e sotëm nga një stuhi e pazakontë, e shoqëruar me breshër, që bllokoi për disa orë rrugët dhe shkaktoi dëme të mëdha në rreth 350 hektarë tokë, të mbjella me kulturat bujqësore të stinës.

XS
SM
MD
LG