Lidhje

Shkodra feston Krishtlindjen


Shkodra feston Krishtlindjen
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

Krishtlindjet po festohen sot edhe në qytetin e Shkodrës, qytet ky i njohur për bashkëjetesën ndërfetare, por edhe persekucionin e thellë që ushtroi regjimi komunist ndaj banorëve te tij për shkak të bindjeve politike dhe besimit në fe.

XS
SM
MD
LG