Lidhje

Llalla: Vetingu, të mos përdoret si vegël imponimi


Llalla: Vetingu nuk është vegël imponimi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Prokurori i Përgjithshëm i Shqipërisë, Adriatik Llalla, u shpreh sot se Vetingu nuk mund të përdoret nga askush si mënyre për t'iu imponuar prokurorëve në vendimarrjen e tyre. Ditët e fundit ka patur përplasje mes Prokurorisë dhe Komisionit Qendror të Zgjedhjeve në lidhje me zbatimin e ligjit për dekriminalizimin. Deklaratën e tij Kryeprokurori Llalla e bëri në Shkodër gjatë një takimi me prokurorë të rretheve veriore të Shqipërisë.

Llalla: Vetingu nuk është vegël imponimi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Shiko komentet (2)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG