Lidhje

Shkodër, mesazh për Krishtlindjet


Shkodër, mesazh për Krishtlindjet

Në prag të natës së Krishtlindjeve, përmes një mesazhi tradicional, Arqipeshkvi i Shkodër-Pultit, imzot Engjëll Masafra uroi besimtarët dhe u bëri thirrje strukturave shtetërore që të kenë më shumë vemendje ndaj njerëzve në nevojë, të cilët u shpreh ai, po përballen me pasojat e krizës ekonomike.

XS
SM
MD
LG