Lidhje

Protestë e opozitës në Shkodër


Protestë e opozitës në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:11 0:00

Banorët e Shkodrës protestuan sot në qendër të qytetit kundër asaj që ata e quajtën keqqeverisje, korrupsion qeveritar, mungesë të sigurisë dhe mosmbajtje të premtimeve.

XS
SM
MD
LG