Lidhje

Atmosfera festive e Vitit të Ri në Shkodër


Atmosfera festive e Vitit te Ri ka perfshire edhe qytetin e Shkodres, ku sot qendroi edhe Kryetari i Parlamentit te Shqiperise, zoti Ilir Meta, i cili uroi me shume solidaritet dhe mirekuptim mes shqiptareve, per te patur me shume arritje gjate viitit 2014. Nderkohe, ne kete prag te Vitit te Ri, disa mijra familje ne zonat e thella malore ne Veri te Shqiperise, vazhdojne te perballen si cdo dite me varferine dhe problemet sociale.
Atmosfera festive ne SHkoder
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00
XS
SM
MD
LG