Lidhje

Shkodra nderon profesor Sami Repishtin


Këshilli Bashkiak i Shkodrës nderoi sot me titullin “Qytetar Nderi” profesorin e njohur shqiptaro-amerikan, Sami Repishti, për qendresën e tij ndaj diktaturës, si dhe mbrojtjen e të drejtave të shqiptarëve.

XS
SM
MD
LG