Lidhje

Shkup: takimi i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së


Në Shkup po mbahet takimi i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, ku po marrin pjesë rreth 350 anëtarë të organeve parlamentare dhe të misioneve të OSBE-së.

Takimi i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së në Maqedoni
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

XS
SM
MD
LG