Lidhje

Shkup, takim rajonal për integrimin


Shkup, takim rajonal për integrimin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Ministrat e integrimeve evropiane të vendeve të Ballkanit perëndimor dhe ekspertë, diplomatë e pjesëtarë të shoqërisë civile nga Maqedonia, Kosova, Mali i Zi, Bosnja, Shqipëria dhe Serbia diskutuan sot në Shkup mbi nxitjen e partneritetit.

XS
SM
MD
LG