Lidhje

Shqipëri, 3 viktima të tjera, mes tyre një mjek


Shqipëri, 3 viktima të tjera, mes tyre një mjek
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

Në Shqipëri, një tjetër mjek humbi jetën si pasojë e koronavirusit, ndërsa gjatë 24 orëve të fundit u rregjistruan dhe dy viktima të tjera, duke e çuar në 79 numrin total të personave që janë ndarë nga jeta. Prej një muaji numri i viktimave ka shënuar rritje së bashku me ritmin e rasteve të reja.

XS
SM
MD
LG