Lidhje

Shqipëri, bashkitë në veri zbatojnë masat për koronavirusin


Shqipëri, bashkitë në veri zbatojnë masat për koronavirusin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Në bashkitë e zonës veriore të Shqipërisë ende nuk është regjistruar asnjë rast me Covid-19. Megjithatë, autoritetet vendore dhe ekipet mjekësore po marrin masa për parandalimin e përhapjes së virusit. Ndërkohë, vërehet një ndërgjegjësim në rritje i qytetarëve për të zbatuar rregullat.

XS
SM
MD
LG