Lidhje

Shqipëri, Koronavirusi prek moshat e reja


Shqipëri, Koronavirusi prek moshat e reja
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:51 0:00

Në Shqipëri vijojnë të rriten me ritme të larta rastet e rej me koronavirus, ndërsa që prej dy javësh janë shtuar ndjeshëm dhe viktimat. Sot u njoftua për një 34 vjeçare e cila humbi jetën.

XS
SM
MD
LG