Lidhje

Shqipëri: Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve

  • Pëllumb Sulo

Sot, ne Ditën e tyre Nderkombetare, një grup fëmijësh nga Gjakova, festuan me bashkmoshataret e tyre ne qytetin e Shkodres, duke paraqitur edhe nje ekspozitë me punimet e tyre në pikturë, ku shprehin deshirat e tyre per te ardhmen e Kosoves dhe kombit shqiptar.

XS
SM
MD
LG