Lidhje

Financimi i partive politike në Shqipëri


Financimi i partive politike në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:47 0:00

Financimi i partive politike në Shqipëri është një prej çështjeve më të debatueshme prej shumë vitesh. Fushatat zgjedhore konsiderohen tejet lukzose dhe me të dhëna financiare të paregjistruara.

XS
SM
MD
LG