Lidhje

Vlerësohen sukseset në luftën kundër krimit


Ambasada amerikane në Tiranë vlerësoi sot oficerë të Policisë në Pikën e Kakavijës për luftën kundër krimit të organizuar dhe trafikut të narkotikëve. Zv/ Ambasadori Amerikan Henry Jardin shprehu mbështetjen e qeverisë amerikane për policinë shqiptare. Qeveria amerikane ka dhuruar për këtë pikëkalim mjete moderne kontrolli të cilat po japin rezultat në zbulimin e formave të krimit ne kufi.

XS
SM
MD
LG