Lidhje

Media Arkivi

Tension në protestën e opozitës


Vezë, shkopinj, qese me bojë, apo shashka tymuese u lëshuan ndaj godinës së kryeministrisë. Në flakë bunkeri pranë ministrisë së Brendshme. Basha: Zgidhja e vetme, qeveri teknike dhe zgjedhje të parakohshme.

XS
SM
MD
LG