Lidhje

Shqipëri, policia bllokon një ton lëndë narkotike me destinacion Greqinë


Shqipëri, policia bllokon një ton lëndë narkotike me destinacion Greqinë

Policia bllokoi në Jug të Shqipërisë rreth një tonë lëndë narkotike me destinacion Greqinë. Operacioni u finalizua në segmentin e rrugës që lidh Gjirokastrën me Pikën kufitare të Kakavijës. Policia tha se arrestoi një person që transportonte lëndën narkotike dhe shpalli në kërkim dy persona të tjerë.

XS
SM
MD
LG