Lidhje

Shqiptarët në Mal të Zi festojnë 28 Nëntorin


Festa e 20 Nëntorit në Mal të Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

28 Nëntori po festohet në të gjitha trevat ku jetojnë shqiptarët në Mal të Zi. Manifestimet për ditën e flamurit u organizuan me mbështetjen e Këshillit Kombëtar të Shqiptarëve, i njohur si subjekt që merret me mbrojtjen e të drejtave dhe lirive të shqiptarëve në Mal të Zi.

Festa e 20 Nëntorit në Mal të Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

XS
SM
MD
LG