Lidhje

Tronditet siguria në rrugët veriore të Shqipërisë


Sot në orët e para të mëngjesit, në rrugën që lidh qytetin e Shkodrës me atë të Pukës në Shqipëri, persona të armatosur kanë qëlluar me armë automatike drejt një automjeti, duke plagosur pesë nga 6 udhëtarët. Dy prej të plagosurve janë fëmijë të moshës 5 dhe 9 vjecare. Tre ditë më parë, persona te armatosur qelluan ndaj një automjeti me targa te Ulqinit.

Shiko komentet (3)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG