Lidhje

Takim i qeverive të Beogradit dhe Shkupit


Takim mes Shkupit dhe Beogradit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Në Shkup u mbajt një takim i përbashkët i qeverive të Serbisë dhe Maqedonisë, ku u nënshkruan shtatë marrëveshje në fusha të ndryshme.

Kryeministrat e të dy vendeve fqinje thanë se do të angazhohen që shumë projekte t’i përfundojnë brenda këtij viti. Ky është takimi i dytë midis dy qeverive.

Takim mes Shkupit dhe Beogradit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

XS
SM
MD
LG