Lidhje

"Sofra Pukjane" fton investimet në qytezë


Në qytetin e Pukës u mbajt sot “Sofra Pukjane”, një nisëm e intelektualëve dhe biznesmenëve pukjanë, të larguar drejt zonave të tjera të vendit ose në emigracion, të cilët dëshirojnë të mbështesin vendlindjen dhe të ruajnë traditat e zonës.

"Sofra Pukjane"
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:44 0:00

XS
SM
MD
LG