Lidhje

Sulmohen pronat e shqiptarëve në disa qytete në Serbi


Serbi, Incidente kunder pronave te shqiptareve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Në Serbi, autoritetet thanë se kanë arrestuar një persona dhe janë vënë në përpjekje për të zbuluar autorët e sulmeve të dy ditëve të fundit mbi pronat e qytetarëve shqiptarë në disa qytete në Serbi. Incidentet pasuan ndeshjen e futbollit ndërmjet Shqipërisë dhe Serbisë që u ndërpre të martën në Beograd për shkak të incidenteve të dhunshme që çuan në rritjen e tensioneve.

Serbi, Incidente kunder pronave te shqiptareve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

XS
SM
MD
LG