Lidhje

Media Arkivi

Sulo përmbytjet


Pas situatës së rënduar të krijuar një ditë më parë nga rreshjet e pandërprera të shiut, që shkaktuan përmbytje në më shumë se 6 mijë hektarë tokë bujqësore në rrethet Lezhë dhe Shkodër, situata sot ka ardhur duke u përmirësuar

XS
SM
MD
LG