Lidhje

Foto nga Super e Marta

Sot mbahen zgjedhjet paraprake në 11 shtete të Amerikës. Votuesit do të zgjedhin kandidatët presidencialë të partisë republikane dhe asaj demokrate.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG