Lidhje

Teknologjia biometrike dhe lehtësimi i procedurave për udhëtarët


Teknologjia biometrike dhe lehtësimi i procedurave për udhëtarët
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Aeroporti ndërkombëtar i San Franciskos dhe kompania e fluturimeve United Airlines janë të parët në Shtetet e Bashkuara që provojnë teknologjinë biometrike e cila pakëson kontaktin fizik nga pika e kontrollit e deri në futjen e udhëtarëve në aeroplan.

XS
SM
MD
LG