Lidhje

Investimet dhe papunësia në Tepelenë


Investimet dhe papunësia në Tepelenë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Tepelena është një qytet i vogël me mundësi të pakta zhvillimi. Nivelet e varfërisë janë mjaft të larta dhe punësimi gjen probleme sidomos nga mbyllja e mjaft aktiviteteve. Kohët e fundit në Qendër të qyetit ka nisur një investim që synon të nxisë kthimin e interesimit tek vlerat historike të qytetit.

Investimet dhe papunësia në Tepelenë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

XS
SM
MD
LG