Lidhje

Media Arkivi

4 viktima nga vërshimet në Tetovë


Në Tetovë sot po merren masa pas dëmeve të shkaktuara nga shirat e rrëmbyeshëm të ditës së djeshme, që shkaktuan të paktën katër viktima, dhjetra të lënduar dhe dëme të konsiderueshme materiale. Sipas vlerësimeve të para, janë rreth dyqind shtëpi të dëmtuara.

XS
SM
MD
LG