Lidhje

4 viktima nga vërshimet në Tetovë


4 viktima nga vërshimet në Tetovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Në Tetovë sot po merren masa pas dëmeve të shkaktuara nga shirat e rrëmbyeshëm të ditës së djeshme, që shkaktuan të paktën katër viktima, dhjetra të lënduar dhe dëme të konsiderueshme materiale. Sipas vlerësimeve të para, janë rreth dyqind shtëpi të dëmtuara.

XS
SM
MD
LG