Lidhje

Stuhia tropikale Harvey shkakton shira të paparë në jugun e Teksasit

Të paktën dy persona kanë humbur jetën, ndërsa vërshimet dhe tornadot vazhdojnë të rrezikojnë jetën e banorëve të Teksasit jugperëndimor.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG