Lidhje

Përpjekjet për shpëtimin e 12 djemve në Tajlandë

Pamje nga përpjekjet për shpëtimin e 12 djemve dhe trajnerit të tyre të futbollit, që ngecur prej dy javësh në një shpellë të thellë në veriun e Tajlandës.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG