Lidhje

Vizita e Presidentit Trump në Azi

Presidenti amerikan Donald Trump po zhvillon një vizitë 12-ditore në disa vende aziatike: Japoni, Koreja e Jugut, Kinë dhe Vietnam. Ky është turneu më i gjatë që ai ka patur si President i Shteteve të Bashkuara. Gjatë këtij turneu me Presidentin ka shkuar edhe Zonja e Parë, Melania Trump.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG