Lidhje

Vizita e Presidentit Trump në Britani

Presidenti Donald Trump është në Britani për një vizitë dy-ditore që përfshin takimin me familjen mbretërore, një darkë shtetërore dhe bisedime me kryeministren në largim Theresa May.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG