Lidhje

Turizmi kulturor dhe natyror në rajonin e Korçës


Një seri investimesh në Korçë dhe përgatitja e paketave turistike kanë shtuar turizmin kulturor dhe natyror në këtë rajon të Shqipërisë. Korespondenti ynë Raimond Kola na njeh më hollësisht me këtë temë.

Turizmi në zonën e Korçës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:13 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG