Lidhje

Bashkëpunimi Shqipëri-Greqi për turizmin


Bashkëpunimi Shqipëri-Greqi për turizmin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

Bashkëpunimi mes Janinës dhe Gjirokastrës, dy qytete fqinjë, është shtuar kohët e fundit, falë mbështetjes nga projektet që financohen nga Bashkimi Europian. Korrespondenti ynë Raimond Kola na njeh më në hollësi me këtë bashkëpunim.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG