Lidhje

Shpërthimet në Stamboll

Shpërthime vetëvrasëse lanë të paktën 36 të vrarë dhe plagosën dhjetëra të tjerë në aeroportin e Stambollit


Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG