Lidhje

Aktiviteti turistik në Ulqin


Projekte për Ulqinin
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:22 0:00

Këto ditë në plazhet e Ulqinit vërehet një fluks i madh turistësh si nga rajoni ashtu edhe nga Evropa. Për mbarëvajtjen e sezonit turistik janë përkujdesur dhe angazhuar të gjitha strukturat e Komunës së Ulqinit. Në një intervistë dhënë Zërit të Amerikës, kryetari i Komunës së Ulqinit, zoti Fatmir Gjeka, paraqiti objektivat e kësaj komune në të ardhmen, ku fillimisht do të jetë orientimi në investime si nga të huajtë ashtu edhe nga emigrantët shqiptarë me qëllim të zhvillimit cilësor të turizmit.

Projekte për Ulqinin
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:22 0:00

XS
SM
MD
LG